07 Нау 2023
Жаңалықтар

2023 жылы 28 қаңтар күні Ақтөбе қаласы N8 орта мектебінде Ақтөбе "Өрлеу" кафедра аға оқытушысы, Ақмарал Ақтамбайқызының жетекшілігімен "Lesson Study - педагогтардың кәсіби құзыреттілігін дамытудың инновациялық технологиясы" тақырыбында облыстық семинар өтті. Семинарға орталық педагогтары Г.Ы.Кызылова, Қ.К.Аманиязов, М.Т.Аязова, А.О.Ізтілеуова қатысты.
Семинарда осы тәсілдің теориялық және практикалық аспектілері қарастырылды.Lesson Study әдісі қандай мақсатта қолданылуы керек, жоспарлау, бақылау, талдау, нәтижелілік, оқушыларды зерттеу процесіне тарту, яғни, сабақты зерттеу - мұғалімнің уәжін арттыру құралы екені тағы бір мәрте талқыланды.

Пайдалы ақпараттық ресурстар